Grillujemy na ostro z chrzanami Smak

  • Grillujemy na ostro z chrzanami Smak

Grill kojarzy się z radosną atmosferą, towarzystwem przyjaciół i… przysmakami z rusztu. Bo grillowanie to wyjątkowy czas, który warto urozmaicać! W tym sezonie na grillu króluje również chrzan Smak!

Grillowanie to jedna z ulubionych rozrywek Polaków, a smak specjałów z grilla uwielbiany jest przez wszystkich! Aby zaostrzyć smak dań z rusztu i urozmaicić grillowe menu, warto sięgnąć po chrzany marki Smak.

Każdy znajdzie wśród naszych chrzanów swój ulubiony dodatek do dań z grilla. Chrzan tarty ostry Smak to najbardziej popularna wersja tego wyrazistego dodatku, który będzie doskonały do tak popularnych mięs wieprzowych jak karkówka czy boczek z grilla, a także doda smaku warzywnym szaszłykom z grilla.

Chrzan żurawinowy to wyrafinowane połączenie intensywnego smaku chrzanu oraz delikatnie słodkiej i apetycznie różowej żurawiny. Chrzan żurawinowy ożywi smak grillowanych ryb, a także serów takich jak oscypek czy camembert z rusztu.

Chrzan śmietankowy to połączenie wyrazistej nutki chrzanu z delikatnym, śmietankowym smakiem. To wyborny dodatek dla zwolenników łagodnych dodatków. Podkreśli on smak delikatnych mięs jak grillowanie filety, skrzydełka czy udka z kurczaka.

Na bazie naszych chrzanów można też przyrządzić doskonałe sosy chrzanowe, które na pewno ciekawie ożywią nasze tradycyjne grillowe przysmaki.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies