E-book „zostań i #gotujwdomu”

E-book „zostań i #gotujwdomu” powstał z potrzeby chwili. Trudnej chwili, jaką jest czas epidemii.  Dlatego też marka Prymat we współpracy z serwisem kulinarnym DoradcaSmaku.pl zebrała najbardziej praktyczne przepisy w jednym miejscu. Bezpłatny e-book został stworzony, aby podzielić się z innymi sprytnymi pomysłami kulinarnymi na pyszne potrawy.

E-book „zostań i #gotujwdomu” to gotowa lista na pomysłowe śniadania, pożywne obiady czy pyszne kolacje.  Za myśl przewodnią posłużyły 3 hasła: szybko, prosto i z zapasów. Dzięki nim przepisy mogą stanowić źródło inspiracji kulinarnych uszytych na miarę czasów.  Dlatego też pojawiły się przepisy na potrawy z kaszy, ryżu, przetworów pomidorowych, makaronu oraz mąki. To produkty, które są smaczne i sycące. Mają długi termin przydatności do spożycia i są bazą wielu potraw, dlatego też Polacy zrobili z nich spore zapasy. Oprócz potraw z tego, co znajduje się w szafkach i domowej spiżarni, nie zabrakło też przepisów na gotowanie z dziećmi, bo przecież wspólne gotowanie to doskonały pomysł na domową naukę przez zabawę.

W kryzysowej sytuacji gotowanie nie musi być przykrym obowiązkiem. Z zestawem odpowiednich przepisów będzie łatwiej i sprawniej poruszać się między zdalną pracą, przyrządzaniem posiłków i opieką nad dziećmi.  W kuchni przecież czasem wystarczy dobry pomysł i kilka składników, aby wyczarować coś pysznego.

Dlatego też warto pobrać e-book  „zostań i #gotujwdomu” z zestawem przepisów wybranych specjalnie z myślą o domowym gotowaniu.

Pobierz, gotuj z e-bookiem i… smacznego!

 

E-book do pobrania ma stronie www.doradcasmaku.pl

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies