Cząber Prymat – nowość w naszej ofercie!

  • Czaber Prymat-nowosc w naszej ofercie

Cząber to zioło o oryginalnym smaku i aromacie, które doskonale uzupełnia bogatą już ofertę przypraw marki Prymat.

Aromat Cząbru Prymat jest niezwykle intensywny, a smak wyrazisty, dzięki czemu jest doskonałym uzupełnieniem potraw o łagodnym smaku.

Cząber doskonale podkreśla smak jaj, a więc idealnie komponuje się z omletem czy jajecznicą. Także potrawy mięsne z dodatkiem cząbru, szczególnie na bazie wieprzowiny, smakują lepiej.

Cząber świetnie pasuje także do dań jednogarnkowych popularnych w kuchni polskiej oraz rozmaitych zapiekanek. Szczególnie dobrze łączy się z warzywami strączkowymi, które mają neutralny smak. Potrawy takie jak fasolka po bretońsku czy dania na bazie cieciorki i soczewicy z dodatkiem cząbru będą smakować wyśmienicie.

Cząber wzbogaca smak klasycznych polskich zup takich jak: krupnik, fasolowa, grochówka lub kapuśniak. Warto go zastosować do mięsnych sosów własnych, jak i grzybów.

Cząber, podobnie jak większość ziół, najlepiej dodawać do potrawy na kilka minut przed zakończeniem gotowania lub duszenia.

Warto wiedzieć, że cząber jest podstawowym składnikiem popularniej bułgarskiej mieszanki przypraw – czubricy.

Waga: 10 g

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies