Nasza Świąteczna Paczka – podziękowania

Szanowni Państwo,

przesyłam podsumowanie naszej corocznej akcji „Świąteczna paczka”, która po raz kolejny  przyniosła wiele radości wychowankom zaprzyjaźnionych domów dziecka.

Jak co roku garstka listów zmieniła się w furę prezentów. Dlatego też serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie w akcję i szczere zainteresowanie potrzebami dzieci, jak i pięknie opakowane prezenty.

 

Miałam okazję widzieć osobiście reakcje dzieci z domu w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zostaliśmy zaproszeni na uroczystą Wigilijkę. Zapewniam, że prezenty wzbudziły autentyczną radość u wszystkich dzieci. Wiele prezentów od razu znalazło też zastosowanie.

Prezenty przekazane dla dzieci w Pszczynie również spotkały się z ogromną radością i wdzięcznością – w tym ośrodku dzieci do tej pory nigdy nie dostały prezentów przygotowanych specjalnie dla siebie i do tego tak wartościowych. Przekazuję  podziękowania przygotowane przez dzieci.

W imieniu dzieci z domów dziecka, ich opiekunów, jak i w imieniu własnym bardzo Państwu dziękuję za zaangażowanie i serce, jakie zostały bez wątpienia włożone w naszą wspólną akcję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie przy czytaniu listów do św. Mikołaja.

Z pozdrowieniami,

Marta Klęka-Nowa – Akcja Nasza Świąteczna Paczka

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies