Co nowego w firmie Prymat – program tv “Kolekcja Smaków” z Moranem

„KOLEKCJA SMAKÓW”- nowy program z marką Prymat

Przez najbliższe 10 tygodni, w sobotnie, zimowe popołudnia na antenie TVN będzie można zobaczyć zupełnie nowy program telewizyjny o kulinarnym charakterze - "Kolekcja Smaków". Prowadzącym będzie Michel Moran, a partnerem programu została marka Prymat.

Ten charyzmatyczny kucharz z Andaluzji w każdym odcinku zaprosi na kolację znaną i lubianą postać ze świata sportu, filmu, telewizji. Michel podczas gotowania będzie korzystał z przypraw oraz musztard marki Prymat. Czy zachwyci swoich gości pysznymi daniami?

Dodatkowym wsparciem będą billboardy sponsorskie wyświetlane przed i po programie.

Więcej o programie:

Jedni mają pokaźną kolekcję dzieł sztuki, którą lubią się chwalić, inni zbierają znaczki, chętnie pokazywane podczas odwiedzin gości. Z kolei Michel Moran w każdym odcinku nowego programu zaprezentuje część swojej kolekcji… smaków! Mistrz kuchni twierdzi, że nie ma nic piękniejszego niż gotowanie dla kogoś. Jednocześnie za każdym razem przeżywa ogromny stres, zadając sobie pytanie: "Michel, czy będzie smakować?".

W programie widzowie będą mogli się przekonać, czy danie przygotowane przez Michela przypadnie do gustu m.in. Dorocie Wellman, Jankowi Błachowiczowi, braciom Collins, Bartkowi Kasprzykowskiemu, Agnieszce Cegielskiej czy Qczajowi.

Każdy odcinek to 20 minut kulinarnych inspiracji. Zapraszamy przed telewizory w sobotnie popołudnia do stacji TVN. Z kolei w kanale Food Network premierowe odcinki będą emitowane w czwartki o godzinie 20:10.

TVN: pierwsza emisja - sobota 19.12. o 16:20, powtórka w niedzielę o 14:00.

 

Tło firmowe - Microsoft teams

Coraz więcej pracowników korzysta z możliwości, jakie dają rozmowy w aplikacji Microsoft Teams.  Dlatego też przygotowaliśmy tła z logo firmy Prymat. Zapraszamy do pobrania plików i korzystania z nich, szczególnie podczas telekonferencji z domowej kuchni czy salonu.

PLIKI DO POBRANIA

 

Tapety na pulpit - styczeń 2021

Zapraszamy do pobrania tapety z praktycznym kalendarzem na styczeń. Pliki w odpowiednich rozdzielczościach można znaleźć pod linkiem

- TAPETA DO POBRANIA.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies