Co nowego w Grupie Prymat – m.in. nowe opakowania przypraw grillowych, programy TV, wydarzenia i nowości.

NOWE OPAKOWANIA przypraw grillowych Prymat

Sezon grillowy to ważny czas dla sprzedaży przypraw marki Prymat. Dlatego też na ten sezon została odświeżona szata graficzna opakowań, aby oferować naszym konsumentom ulubione produkty w atrakcyjnym opakowaniu zgodnym z obowiązującymi trendami na rynku.

Nasze nowe opakowania:

  1. WYRAŹNIE WSKAZUJĄ NA KATEGORIĘ - dzięki odpowiednio zaprojektowanym detalom nowe opakowanie jest bardzo wyraziste i nie pozostawia wątpliwości co do przeznaczenia produktu.
  2. WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NA PÓŁCE - elementy wskazujące na kategorię grillową wyróżniają produkty spośród innych i zwracają uwagę Klientów.
  3. ZACHOWANA KOLORYSTYKA MARKI PRYMAT - dzięki temu konsumenci nie będą mieli wątpliwości i z łatwością wybiorą swoją ulubioną markę.

Poniżej wybrane produkty:

Nasze programy "Kuchenne rewolucje" i  "Doradca Smaku" w TOP 20

W zestawieniu TOP 20 najchętniej oglądanych programów w TV (wszystkie stacje) są tylko dwie pozycje kulinarne i są to programy z udziałem firmy Prymat - pozycja 13. - "Kuchenne rewolucje" i 16. - "Doradca Smaku".

Konkurs Kulinarny Talent 2019 z marką Prymat GastroLine

11. edycja konkursu Kulinarny Talent, która odbyła się 28 marca 2019 roku podczas prestiżowych Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, potwierdziła wysoki poziom umiejętności finalistów. Uczniowie dwunastu szkół gastronomicznych z całej Polski, wyłonieni w preselekcjach organizowanych przez Roberta Sowę i firmę Prymat, stanęli do walki o prestiżowy tytuł, który otwiera im furtkę do kariery w branży gastronomicznej.

fot. AKPA

 

Start sezonu imprez plenerowych - 13 kwietnia 14. "Bieg po Nowe Życie"

"Bieg po Nowe Życie" to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych oraz edukacji w zakresie transplantacji narządów. Dzięki zasięgowi i przesłaniu "Bieg po Nowe Życie" wpisał się na listę najważniejszych polskich kampanii społecznych.

Firma Prymat od kilku lat wspiera tę szlachetną inicjatywę, która w tym roku odbyła się w Wiśle.

Pieprz ziarnisty 50 g XXL - nowość w ofercie marki Prymat

W ofercie produktów w opakowaniach XXL pojawiła się kolejna nowość - pieprz czarny ziarnisty. Jest to jeden z podstawowych i najpopularniejszych produktów w naszej ofercie ze względu na wszechstronne zastosowanie. Pieprz czarny ziarnisty jest używany do mięs, ryb, zup, sosów, bulionów oraz marynat.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies