Prymat wspiera “Kulinarny Talent 2020”

Konkurs Roberta Sowy „KULINARNY TALENT 2020” już niebawem!

12. edycja autorskiego konkursu Mistrza Sowy „Kulinarny Talent 2020” odbędzie się podczas targów EuroGastro w dniu 26 marca br. o godz. 11.00 w Warsaw Ptak Expo (Nadarzyn, Al. Katowicka 62). Konkurs wspiera marka Prymat.

„Kulinarny Talent” to prestiżowy konkurs, który pozwala odkryć wybitne zdolności wśród młodych kucharzy, rozpoczynających swoją karierę kulinarną, którzy nie ukończyli 25 roku życia. Konkurs ten, to pokaz najnowszych trendów odkrywanych przez młodych adeptów sztuki kulinarnej, wzbogacony ich młodzieńczą fantazją, a zarazem odwagą w łączeniu smaków i różnych technik przygotowywania dań. Zadaniem uczestników jest przygotowanie ciekawych, oryginalnych w smaku, a zarazem eleganckich i wykwintnych dań, które zachwycą jurorów.

Konkurs poprowadzą: dziennikarz, prezenter i autor programów telewizyjnych Krzysztof Ibisz oraz gospodarz imprezy – Robert Sowa.

„Kulinarny Talent 2020” wybiorą dwa składy jurorskie – jury profesjonalne składające się ze znanych autorytetów kulinarnych, w tym roku będą to m.in. szefowie: Jerzy Pasikowski, Wiesław Bober, Dariusz Struciński,  Marcin Budynek oraz kulinarne osobowości jak m.in. David Gaboriaud.  Oceniane będą m.in.: mis en place, techniki kulinarne oraz smak i estetyka podania, czyli to, na co zwracają uwagę Klienci restauracji.

Zgodnie z regulaminem konkursu, każdy z uczestników będzie musiał wykorzystać do przygotowania dania kilka obowiązkowych produktów zapewnionych przez mecenasów i sponsorów wydarzenia. W tym roku będą to:

- tuszka Kurczaka Sielskiego marki Super Drob

- przyprawy z portfolio marki Prymat

- smalec gęsi Agro-Top

- produkty Bonduelle Food Service (produkt z serii ryże warzywne i minimum jeden z produktów ( do wyboru: bataty krojone home made, duet cukinii w ćwiartkach home made, pepitki 1 smak)

- napar z wybranej herbaty Herbapol Linia Premium

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.
Zarządzaj plikami cookies