Kulinaria SA

Kilka słów o firmie

Firma Kulinaria sp. z o. o. to polski producent dodatków dla przemysłu spożywczego obecny na rynku od ponad 20 lat. Obszerna gama produktów dostarczana jest do wiodących producentów z branży mięsnej, rybnej, słonych przekąsek, convenience, mleczarstwa, piekarnictwa, a także przetwórstwa warzywno-owocowego.

Produkty obecne są nie tylko na polskim rynku, ale także eksportowane do krajów takich jak Kanada, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Rosja, Bułgaria, Czechy, Rumunia czy Ukraina. Utrzymanie najwyższej jakości produktów zapewnia nowoczesna linia produkcyjna, profesjonalne laboratorium oraz pracownia doświadczalna. Na wysoką jakość i powtarzalność produktów Kulinaria sp. z o. o. wpływa praca w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001 i bezpieczeństwem żywności FSSC 22000, które zapewniają ciągłe doskonalenie wszystkich procesów zachodzących w firmie.

Pobierz katalog marki

Marki firmy

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.