Referent / Specjalista ds. planowania i analiz

Prymat sp.z o.o. z Jastrzębia-Zdroju,

poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Monitorowanie i analiza stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • Kontrola nad przepływem towaru między magazynami
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Dbanie o poprawność danych systemowych SAP
  • Przeprowadzanie analiz i wnioskowanie na ich podstawie
  • Przygotowywanie prognoz popytu krótko i długo terminowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Optymalizacja procesów
  • Współpraca z innymi działami w zakresie analizy i interpretacji danych logistycznych
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji
  • Rozwój i doskonalenie w/w procesów

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie: logistyka, matematyka, statystyka, ekonometria
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Mile widziana obsługa SAP

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się międzynarodowej Grupie
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij zgłoszenie:

kadry@prymat.pl

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."