Export Specialist/Export Manager

Największy producent przypraw w Polsce, właściciel marek m.in. Kucharek, Prymat, Avokádo poszukuje dynamicznych osób do rozwoju rynków eksportowych.

(praca częściowo w biurze w Krakowie plus delegacje)

Zadania:

Rozwój rynków Rosji i Kazachstanu, a także innych rynków eksportowych:

  • analiza asortymentu i kanałów dystrybucji na przydzielonych rynkach;
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych;
  • negocjacje z dystrybutorami i sieciami handlowymi.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w branży spożywczej ew. w branży FMCG (warunek konieczny);
  • mile widziane 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub działach handlowych w Polsce lub za granicą;
  • umiejętność analizy i interpretacji danych (biegłość w programach Excel i Power point będzie niezbędna);
  • umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów z klientem;
  • płynna znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do odbywania delegacji zagranicznych;
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Preferujemy osoby z polskim obywatelstwem, zamieszkałe w Krakowie/okolicy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole;
  • niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków.

Prosimy przesyłać aplikacje drogą mailową na adres: praca@prymat.pl

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”