Nowości w ofercie marki Prymat – ukraińskie smaki

  • Nowy projekt (31)

W ofercie marki Prymat pojawiły 3 nowe mieszanki przyprawowe – ukraińskie smaki. Asortyment przypraw Prymat do tej pory był szeroki, lecz skrojony na miarę potrzeb kulinarnych polskich konsumentów. Warto jednak pamiętać o ogromnej rzeszy nowych mieszkańców zza wschodniej granicy, a szacuje się, że jest ich dziś w Polsce ponad 4 miliony. To nowa grupa konsumentów, która prowadzi tutaj codzienne życie, a jednym z jego nieodłącznych aspektów jest przyrządzanie posiłków. Przyprawa do marchewki po koreańsku, Przyprawa do pilawu i Przyprawa do szaszłyka Prymat to popularne ukraińskie przyprawy, które na pewno ułatwią społeczności ukraińskiej gotowanie tradycyjnych domowych potraw.

PRZYPRAWA DO SZASZŁYKA KLASYCZNA

W Ukrainie szaszłyk to typowe danie obiadowe, w którym kluczową rolę odgrywają duże kawałki mięsa. Szaszłyki w kuchni ukraińskiej to przykład tatarsko-kaukaskich wpływów. Przyprawa do szaszłyka Prymat to mieszanka lekko ostra i wyróżniająca się wyczuwalnymi w smaku: papryką, kolendrą i ziołami. Idealnie dopełni smak pieczonych i grillowanych dań. Pasuje do: wieprzowiny, wołowiny, drobiu i duszonych czy grillowanych warz

 

PRZYPRAWA DO PILAWU KLASYCZNA

Pilaw to tradycyjna i prosta w przyrządzeniu, jednogarnkowa potrawa, która wywodzi się z Uzbekistanu. Przygotowuje się ją z ryżu czy kaszy bulgur z dodatkiem warzyw lub kawałków mięsa. Jest bardzo popularną potrawą na Bliskim Wschodzie, w krajach Azji Środkowej i na Bałkanach. Nasza mieszanka do pilawu jest lekko pikantna. W smaku i zapachu wyczuwalne są: papryka, kolendra i kminek. Doskonale nadaje się do przyrządzania klasycznych dań z kuchni wschodnich, a także do duszonych ziemniaków, ryżu i różnych potraw z baraniny.

PRZYPRAWA DO MARCHWI PO KOREAŃSKU I SAŁATEK

Marchew po koreańsku to przykład wpływu kuchni dalekowschodniej na kuchnię ukraińską. Jest to rodzaj sałatki przyrządzanej z marchwi, czosnku, gorącego oleju i wielu przypraw. Nasza przyprawa ma smak słodko-słony, z wyraźnie wyczuwalną kolendrą.

Przyprawa do dań kuchni koreańskiej, m.in. do słynnej koreańskiej surówki z marchwi. Przyprawa może być stosowana zarówno do przygotowania marchewki po koreańsku, jak i innej dowolnej sałatki.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.
Zapoznaj się z informacjami od administratora.