Specjalista ds. zaopatrzenia

Prymat spółka z o.o. z Jastrzębia-Zdroju poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Region: śląskie
Zakres obowiązków

  • efektywna realizacja procesu zakupów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z wymaganiami,
  • tworzenie i realizacja zamówień opakowań,
  • kontrola stanu materiałów  i obsługa dostaw w zakresie ilości, jakości, cen, a także współpraca
    z dostawcami.
Od kandydata oczekujemy

  • wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie zaopatrzenia, zakupów w firmie produkcyjnej.

W zamian oferujemy

  • odpowiedzialność i samodzielność zadań,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie kodu Specjalista ds. zaopatrzenia (nr referencyjny).

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."