Przedstawiciel handlowy – Bydgoszcz

miejsce pracy:  Bydgoszcz

Obowiązki:

  • sprzedaż i promocja produktów Grupy Prymat,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zapał i silna motywacja do pracy,
  • dbanie o nienaganny wygląd i godne reprezentowanie firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość rynku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • preferowane miejsce zamieszkania: miejsce świadczenia pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy przesyłać aplikację

TUTAJ:

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."