Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tychy

Prymat sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o., jednego z liderów rynku branży spożywczej, właściciela marek Prymat, Kucharek i Smak.

Nasza oferta:

Twoje zadania:

Nasze oczekiwania:

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij zgłoszenie:

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli.

“Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat.”