Specjalista ds. Systemów Zapewnienia Jakości

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych,
  • Praca w systemie trzy zmianowym,
  • Nadzór nad jakością surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań,
  • Przestrzeganie uregulowań dotyczących działu Zapewnienia Jakości, określonych w dokumentach Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz prowadzenie zapisów z nich wynikających wraz z nadzorem nad nimi,
  • Powadzenie szkoleń z zakresu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności oraz higieny pracowników,
  • Wykonywanie i nadzór nad badaniami przechowalniczymi,
  • Współudział w procesie reklamacji produktów,
  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizowania dokumentacji systemu jakości,
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych systemu zapewnienia jakości, audytach dostawców, audytach klientów oraz uprawnionych jednostek zewnętrznych.

Wymagania

  • Preferowane wyższe związane z Technologią żywności,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, prawa żywnościowego,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy fachowej w praktyce,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność pracy koncepcyjnej,
  • Dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Zapewnimy współpracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,
  • Zapewniamy system szkoleń  i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • Zapewniamy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Prosimy przesyłać aplikację na adres:

praca@prymat.pl

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o.  w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."