Koordynator ds. Systemów Zapewnienia Jakości

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i doskonalenie wdrożonego w spółce Systemu Zarządzania Jakością oraz nadzór
    nad jego funkcjonowaniem,
  • opracowywanie dokumentacji zgodnie z systemami zarządzania jakością (IFS, BRC),
  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, dostawców
    oraz reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikujących,
  • nadzór nad realizacją niezbędnych działań korygujących, doskonalących oraz poaudytowych,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • znajomość systemów zarządzania jakością (IFS, BRC, standardy sieci handlowych),
    prawa żywnościowego oraz prawa dotyczącego produkcji ekologicznej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, dbałość o szczegóły
  • umiejętność podejmowania trudnych decyzji i asertywność,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • formę współpracy dopasowaną do potrzeb - umowę o pracę na pełny etat lub w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • możliwość wpływu na kulturę pracy w firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez realizację różnorodnych zadań.

Prosimy przesłać CV klikając przycisk:

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o. o. w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."