Junior Brand Manager

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • Współudział w kreowaniu strategii marketingowej dla jednej z marek
  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz firmami zajmującymi się badaniami rynku
  • Nadzór nad realizacją działań reklamowych
  • Koordynowanie realizacji założonych celów marketingowych
  • Analizowanie wyników badań

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale marketingu na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami
  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL
  • Bardzo dobra organizacja pracy połączona ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Prosimy przesyłać aplikację na adres:

praca@prymat.pl

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."