Asystent Technologa

Prymat sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Region: śląskie

Zakres obowiązków

  • opracowywanie receptur oraz procesów technologicznych nowych produktów zgodnie z obowiązującym prawem,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej dotyczącej surowców, produktów i procesów technologicznych,
  • analizowanie wyników badań laboratoryjnych pod kątem zgodności produktów, surowców z ich specyfikacjami,
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów technologicznych,
  • przestrzeganie uregulowań dotyczących Działu Badań i Rozwoju, zawartych w dokumentach Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • przeprowadzanie panelów sensorycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu Technologii Żywności,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • system szkoleń umożliwiający podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.

Prosimy przesłać CV klikając przycisk:

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat Sp.z o.o. w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."